středa 30. prosince 2015

Co jsem stihla během Vánoc

Moc ráda se učím nové věci, chci si prostě dokázat, že to také zvládnu. To je pro mě úplně typická vlastnost. Co si mohu vyrobit, spravit a udělat sama, nikoho k tomu nepustím. Často se mi stane, že si novou věc vyzkouším, ověřím si tím, že to dokážu a víckrát se k tomu nevrátím. Jen to zkrátka potřebuji zkusit, taková už prostě jsem.
Nedávno jsem narazila na krásný blog Life with Mari a doslova jsem se zamilovala do těch krásných ponožek, co paní plete. Ponožky jsme už zkoušela ale na dvou jehlicích a to mi přišlo takové kostrbaté. Vždycky jsem se chtěla naučit plést na pěti jehlicích. Tak jsem si prostě jednoho dne koupila jehlice a večer jsem už měla svou první ponožku.
Během Vánoc jsem stihla uplést pro sebe rukavice a uháčkovat k tomu čelenku. Rukavice se mi pletou skvěle, je to rychlé a nepotřebuji se stále dívat do návodu jako je tomu u ponožek. Ještě bych chtěla zkusit uplést prstové, ale to už je vyšší level :-)

Přízi na rukavice jsem si vybrala takovou s lehkým melírem a chloupkem. Mám totiž černou bundu a chtěla jsem aby byly trochu jiné.
knitting glaves knit
 Na Silvestra jdeme ke známým, tak jsem pro 2 miminka od kamarádek uháčkovala řehtačky. Jsou vyrobené z plastových obalů z kinder vajíček, dovnitř jsem nasypala trochu cukru, aby to chrastilo. Háčkovala jsem z příze Camilla. Vše je dostatečně přišito pro případ, že by to děti ocucávali. Snad se budou líbit.
Krásný inspirativní večer
Lorein

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...