pondělí 28. prosince 2015

Vánoce 2015

Vánoce letos utekly tak rychle, že jsme si je ani nestačily pořádně vychutnat. Vánoční pohodu nám trochu pokazila synova nemoc, tak jsme na Boží hod museli vyrazit na pohotovost. Zbytek svátků jsme pak byli doma, povalovali se u pohádek a jedli cukroví.
Ježíškovi jsem si letos napsala o konkrétní dárky a ty jsem také dostala. Alespoň jsem se měla na co těšit, poslední roky totiž nemám ráda překvapení. Občas mi sice něco udělá radost, ale většinou dostávám věci, které moc nevyužiji nebo jsou mimo můj vkus.
Takže od manžela jsem dostala Chanel č.5. Chtěla jsem si ho koupit už v Paříži, ale nakonec jsem na to úplně zapomněla. A jako druhý dárek jsem dostala přívěsek na Pandoru.
Od zbytku rodiny jsem dostala i něco málo do kuchyně. Konvičku, mini mísu a hrneček s krásným vzorem IB Laursen. Od sestry z Portugalska taky tuto stěrku. Konvičku jsme pak dostali ještě jednu, takže už doma máme 3 :-) Ale taky jsme dostali čaje, takže je určitě všechny využijem.

IB laursen teacup


Radost mi udělal i tento zdravý balíček. Jsou tam samé dobré věci a většinu jsem už ochutnala.


 Vánoce jsou za námi a já musím říct, že jsem opravdu ráda. Už leta se snažím přesvědčit rodinu k tomu, abychom Vánoce nebrali jen jako konzumní svátek a spíše bych chtěla vychutnávat atmosféru a dát každému třeba jen jeden dárek. Bohužel se mi to příliš nedaří. Takže jsem vždy ráda, když už je to za námi a další Vánoce daleko. Snad se mi alespoň příští rok splní ten stromek v květináči.
A jaké byly vaše Vánoce?
Lorein

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...