sobota 20. února 2016

Ponožková mánie

Stále je u nás zima, dnes jsme dokonce se synem stihli postavit sněhuláka, než sníh roztál. Ještě stále si dělám večer konvičku s čajem a zapaluji svíčky. Chci si tento čas vychutnat, než začne jaro. Po večerech pletu ponožky. Už snad každý ode mě nějaké má.
Zkouším různé příze, naposledy mě nadchla merino vlna. Hodně jsem si toho o různých materiálech přečetla a už se na svetry v obchodě dívám jinak než dřív. Zkoumám z čeho jsou pleteny.
Na instagramu sleduji spoustu inspirativních lidí, kteří pletou s takovou lehkostí a jejich výrobky jsou tak propracované. Mám neustále chuť plést něco nového, co jsem ještě nevyzkoušela. Nedávno mi mamka říkala, že má nějaký rozpletený svetr, jestli chci, tak si ho můžu vypárat a něco si z toho uplést. A pak vytáhla tak krásnou vlnu. Červenooranžovou, takovou žíhanou, no prostě krása. Hned mě napadlo, že z ní upletu svetr na kruhových jehlicích pletený odshora. Tak uvidíme :-)Abych měla výrobky vychytané do posledního detailu, objednala jsem si k nim i tyto krásné štítky. Jsou skvělé na čepice nebo na svetr.

Krásný víkend
Lorein

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...