úterý 19. dubna 2016

Pletu jako o život

Přišly mi příze ze slevové akce a já se pustila do pletení. Jako první jsem upletla ponožky pro tchyni, která bude mít narozeniny a já se bála, že to nestihnu. Takže jsem je udělala super rychle. Příze se jmenuje Levandule a je hezky efektní.Jak už jsem psala minule, chtěla jsem si vyzkoušet krajkový vzor. A protože je už teplo udělala jsem nízké. Trochu jesm bojovala s tím, že dírky vzoru nebyly dost velké, takže jsem nakonec pletla na o půl čísla větších jehlicích. Ponožky jsou díky tomu příjemně pružné.

Koupila jsem si jedno klubíčko Drops delight. Plánovala jsem uplést šátek pro syna, ale když byl hotový, manželovi se tak zalíbil, že si ho zabavil. Tato příze má strukturu jako ručně předená, moc se mi líbí jemné barevné přechody. Ráda bych si z ní upletla třeba svetřík. Ale můj největší problém je bohužel netrpělivost a na větší díla si zatím moc netroufám.
Už teď se moc těším na dovolenou, až budu od rána do večera plést a háčkovat. Taky jsme si s rodinou oblíbili hledání kešek, takže naše výlety dostaly nový rozměr.
Krásné dny
Lorein

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...